baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Doprowadził do zderzenia na rondzie. Policja poszukuje kierowcy busa

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 21 czerwca br. w Kaliszu. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt.

Do zdarzenia doszło na Rondzie Westerplatte około godz. 14:45. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący zestawem składającym się z samochodu typu bus (koloru białego) i przyczepy – „lawety”, nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Volvo. Kierowca busa oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie prosimy o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne busa.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać sierż szt. Annie Piorun tel. 47 77 511 52 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

źródło: KMP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze