baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Dorota Wróblewska w towarzystwie kwartetu smyczkowego

W czwartkowy wieczór, 13 lipca, w Koźminku odbył się kolejny koncert z cyklu Let’s Saint the Music. Na scenie pojawiła się utalentowana Dorota Wróblewska w towarzystwie kwartetu smyczkowego. Jej występ był czymś więcej niż tylko zwykłym koncertem – to było wyjątkowe doświadczenie.

Koncert był okazją do zaprezentowania materiału zatytułowanego „Just to Breathe”, który jest efektem podróży Doroty do Norwegii i inspiracji, jakie tam znalazła. Melodie, słowa i dźwięki, które zabrzmiały w kaplicy, oddawały emocje, jakie towarzyszyły artystce podczas jej pobytu na dalekiej północy Europy. To było coś więcej niż tylko muzyka – to było przekazanie samotności, tęsknoty i piękna tamtejszych krajobrazów za pomocą dźwięków.

Trudno jest opisać wszystko, czego mogliśmy doświadczyć i poczuć podczas tego wyjątkowego wieczoru. Może właśnie w ciszy i niedopowiedzeniach tkwi siła tego, co przeżyliśmy. Niech wspomnienie muzyki Doroty pozostanie w naszych sercach i umysłach jako coś niezwykłego, czego nie da się opisać słowami. To był wieczór, który przyniósł nam nie tylko piękne dźwięki, ale również głębokie emocje i refleksję – relacjonują organizatorzy.

źródło: Gminne Centrum Kultury w Koźminku

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze