Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Dostali się przez dach i obrabowali salon jubilerski

Do włamania do jednego z centrów handlowych w Kaliszu doszło w nocy z soboty na niedzielę, a celem stał się mieszczący się tam salon jubilerski. Złodzieje dostali się do obiektu przez dach galerii przy ul. Poznańskiej.

Na obecną chwilę szacowane są straty i ustalane są szczegóły, co stało się łupem złodziei.  Policja o zdarzeniu dowiedziała się dzisiaj rano, a na miejscu współpracowała również z jednostkami straży pożarnej. Zabezpieczono nagrania z monitoringu i trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.


Fot. poglądowa: pixabay

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter