baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Dotacja Miasta Kalisza przyznana KKS-owi

Komisja konkursowa, której przewodniczył Wiceprezydent Miasta Kalisza, Grzegorz Kulawinek, przyznała Kaliskiemu Klubowi Sportowemu dotację na udział drużyny w rozgrywkach II ligi piłki nożnej mężczyzn. Oferta została rozstrzygnięta w konkursie, na realizację w 2022 roku zadań z zakresu rozwoju sportu.

Konkurs został ogłoszony, zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 2 grudnia 2021, a KKS Kalisz złożył w tej sprawie jeden wniosek. Komisja konkursowa przystąpiła do oceny dokumentów oraz wytypowania klubów sportowych, które wnioskowały o dofinansowanie z budżetu Miasta Kalisza, na realizację w 2022 roku zadań z zakresu rozwoju sportu. W wyniku wielowątkowej dyskusji, podczas posiedzeń Komisji, której przewodniczył Wiceprezydent Miasta Kalisza, Grzegorz Kulawinek, a także po szczegółowym zapoznaniu się z zawartością merytoryczną i kalkulacją finansową, zawartą w złożonych wnioskach, miasto zdecydowało się przyznać dotację “niebiesko-biało-zielonym”.

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze