baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Dotacje na zabytki – pozostał miesiąc na składanie wniosków

Starostwo Powiatowe w Kaliszu przypomina, że 30 września upływa termin składania wniosków o udzielenie dotacji z budżetu Powiatu Kaliskiego na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków, położonych lub znajdujących się na terenie powiatu kaliskiego, na prace które będą realizowane w 2024 roku.

 wnioski o dotacje można składać na zabytki, położone lub znajdujące się na terenie powiatu kaliskiego, które są wpisane zarówno do rejestru Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków jak również do gminnych ewidencji zabytków.

Termin składania wniosków do 30 września roku poprzedzającego rok kalendarzowy, w którym jest planowane prowadzenie prac przy zabytku.

Zasady udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnych ewidencjach zabytków, położonych lub znajdujących się na obszarze powiatu kaliskiego oraz nowy druk wniosku można pobrać w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Kaliskiego/Ogłoszenia /Dotacje na Zabytki oraz na stronie www.powiat.kalisz.pl e-Urzad/ /Druki do pobrania/Sprawy Oświaty, Zdrowia, Sportu i Kultury/ Kultura

Zasady składania wniosków oraz druk wniosku jest do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej.
Szczegółowa informacja pod nr telefonu: 62 501 42 34.

źródło: powiat kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze