Dożynki w Kakawie-Kolonia 2022

Wszyscy mieszkańcy gminy Godziesze Wielkie świętowali z okazji urodzajnego roku. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla całych rodzin, dzięki czemu na dożynkach mogliśmy zobaczyć wiele uśmiechniętych osób.

Obchody rozpoczęły się od Mszy Świętej w Kościele Parafialnym p.w. Św. Bartłomieja Apostoła w Godzieszach Wielkich o godzinie 14:00. Po nabożeństwie zebrani goście mogli oglądać przejazd korowodu dożynkowego do Wiejskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Aktywności i Edukacji w Kakawie-Kolonii. Właśnie tam czekała masa atrakcji na gości.

Nie brakowało występów artystycznych dzięki dzieciom, Kapeli „Znad Baryczy” oraz DJ’a EVENT MUSIC. Miała miejsce również degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Godziesze Wielkie. Na najmłodszych czekały również dmuchańce, wata cukrowa oraz animacje!


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze