baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Dożynki w Stawiszynie 2022

Dożynki w Gminie Stawiszyn były przepełnione dobrym jedzeniem oraz atrakcjami dla mieszkańców. Zgromadzeni goście mogli wziąć udział w loterii fantowej, wysłuchać wielu twórców oraz bawić się podczas zabawy tanecznej.

Święto plonów rozpoczęło się od mszy świętej, po której nastąpił koncert Miejsko-Gminnej Orkiestry Dętej OSP w Stawiszynie oraz otwarcie loterii fantowej na placu OSP w Zbiersku.  O siedemnastej na scenie pojawili się kolejni muzycy, a konkretnie Zespół wokalny działający przy Domu Kultury w Zbiersku. Następnie goście mogli wysłuchać Skolima znanego z utworu ,,Wyglądasz Idealnie’’. O 18:30 odbył się finał loterii fantowej i rozdanie nagród. O 19:00 wystąpił zespół PARADOGS, a godzinę później Claudia i Kasia Chwołka, czyli Biesiada Śląska. Po koncertach odbyła się zabawa taneczna trwająca do drugiej w nocy. Na dożynkach nie brakowało dobrego jedzenia oraz atrakcji dla zgromadzonych mieszkańców.

Fot. Maksymilian Rubiński


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze