baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Dr Krzyśka z recenzją tomiku wierszy

20 stycznia w 135. numerze „Nowego Napisu Co Tydzień” Instytutu Literatury w Krakowie ukazała się recenzja tomiku wierszy dr. Sławomira Krzyśki z Zakładu Nauk o Edukacji – „Słowa, dźwięki, spojrzenia”.

Wieczór autorski połączony z premierą tomiku odbył się 24 września 2020 roku w siedzibie krakowskiego Wydawnictwa Vandre w Galerii Kazimierza Wiśniaka, artysty krakowskiego, współtwórcy Piwnicy pod Baranami, który wykonał do zrecenzowanego tomiku ilustracje. Posłowiem tomik opatrzyła poetka warszawska Alicja Patey-Grabowska. Recenzję zatytułowaną „Poza granicę słowa” napisał dr hab. prof. UAM Artur Jocz, filozof religii i literaturoznawca z Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa: www.nowynapis.eu/tygodnik/nr-135/artykul/poza-granice-slowa. Dr Sławomir Krzyśka jest autorem aforyzmów, wierszy i utworów dla dzieci oraz jednym z redaktorów ogólnopolskiego miesięcznika literackiego „Akant”.  Publikuje w czasopismach literackich. Jego poezja drukowana jest w antologiach w kraju i za granicą.

 
 
 Źródło: WP-A

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze