Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Drzwi otwarte w Państwowej Szkole Muzycznej

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Kaliszu serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty 18 kwietnia! To doskonała okazja, aby poznać placówkę oraz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki w tej szkole.

W programie dnia otwartego znajdą się:
– prezentacje nauczycieli i uczniów
– możliwość zwiedzania sal lekcyjnych
– informacje na temat oferty edukacyjnej
– możliwość konsultacji z nauczycielami.

Jeśli Państwa dziecko marzy o nauce gry na instrumencie lub rozwijaniu swoich umiejętności muzycznych, to zapraszamy serdecznie! Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. oferuje wysokiej jakości edukację muzyczną dla uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nauka w szkole jest bezpłatna. Do szkoły I stopnia przyjmowani są kandydaci miedzy 7, a 16 rokiem życia. Szkoła oferuje naukę gry na akordeonie, altówce, flecie, fortepianie, gitarze, klarnecie, kontrabasie, oboju, organach, perkusji, puzonie, sakshornie, saksofonie, skrzypcach, trąbce, waltorni, wiolonczeli. Kandydaci do szkoły muzycznej II stopnia mogą zdawać także na wydział rytmiki oraz śpiew klasyczny.

Źródło: UM Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze