baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Dwudziestolecie ODK w Kaliszu

Ochrona Dóbr Kultury świętuje w tym roku dwudziestolecie istnienia. Absolwenci kierunku planują spotkanie, przewidziane jest ono na 16 września. Komitet obchodów zwraca się z prośbą o przekazywanie informacji o uroczystości wszystkim, którzy ukończyli te studia.

Komitet obchodów stworzył na FB wydarzenie  ‘20lecie kierunku Ochrona Dóbr Kultury’ i w tym miejscu zamierza informować o swoich poczynaniach.

– Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że kierunek ODK w tym roku obchodzi 20 rocznicę założenia. W związku z tym zorganizowane zostanie spotkanie absolwentów i wykładowców – czytamy w wydarzeniu. – Jesteśmy w trakcie dopracowywania szczegółów, więc warto śledzić wydarzenie na bieżąco. Ponieważ nie mamy dostępu do danych kontaktowych wszystkich absolwentów kierunku, zachęcamy do przekazywania informacji dalej!

Program przewiduje spotkanie absolwentów i wykładowców na WP-A – początek o godzinie 11.00, na 14.00 planowany jest obiad w restauracji. Obchodom towarzyszyć ma wystawa fotografii pt. ‘20 lat kierunku Ochrona Dóbr Kultury na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym UAM w Kaliszu’.

Źródło: UAM Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze