Dyktando językowe z WP-A UAM

Zakład Filologii Angielskiej Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu UAM w Poznaniu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych Ziemi Kaliskiej do udziału w I Angielskim Dyktandzie Językowym, który odbędzie się 11 maja o godz. 9:00 na platformie Zoom.

Zadaniem uczestników będzie zapisanie jednego krótkiego tekstu w języku angielskim, odczytanego przez rodzimego użytkownika języka angielskiego, który odsłuchają dwukrotnie. Zdjęcie tekstu napisanego odręcznie należy odesłać na adres e-mail: dyktandokaliszuam@wp.pl w ciągu 15 minut od zakończenia drugiego odsłuchu.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 30 kwietnia. Zgłoszeń dokonuje nauczyciel reprezentujący daną szkołę. Organizatorzy proszą nauczycieli o przesyłanie zgłoszeń wraz z wypełnionymi oświadczeniami RODO. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przyjęcia nie więcej niż 8-10 uczestników z danej szkoły. Dane do logowania zostaną przesłane do nauczycieli po 30 kwietnia. Ogłoszenie wyników zaplanowano na 18 maja. Kontakt: dyktandokaliszuam@wp.pl.

Źródło: WP-A UAM w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze