baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Dzień Dziecka w Szałem 2023 – atrakcji nie brakowało!

Dziś na plaży w Szałem na przybyłych czekała masa atrakcji. W programie znalazły się m. in. konkursy, pokazy służb mundurowych, występy wokalne, ale i znacznie więcej. W ten weekend swoje pierwsze kroki postawili również nowi właściciele Małej Plaży w Szałe.

Na scenie usłyszeliśmy utalentowanych członków Szkoły Muzycznej Talent Studio, młodzieży i zespołów Gminnego Ośrodka Kultury w Opatówku. Na scenie wystąpili też tancerze Fabryki Tańca Różańscy, Sieraszewski Dance Studio oraz Akademii Tańca Uniejewski.

Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Na miejscu mogli korzystać z dmuchańców, baniek, zamków, gier, zabaw i konkursów. Podczas wydarzenia odbyły także pokazy służb mundurowych, dostępny był też Punkt Poboru Krwi.

Prócz przejażdżek kucem, premiery zjazdu linowego oraz pokazów broni hukowej z udziałem lokalnej grupy rekonstrukcyjnej, odbył się również charytatywny mecz „Mała Plaża Cup” o puchar Burmistrza Opatówka Sebastiana Wardęckiego. Z tej okazji uruchomiono również rowerki wodne i kajaki, które mogli wynajmować w lokalu.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze