Dzień Kobiet z Młodzieżową Radą Miasta Kalisza

Młodzieżowa Rada Miasta Kalisza wychodzi z inicjatywą z okazji Dnia Kobiet. W ramach tego, w najbliższą sobotę zostanie poprowadzona transmisja na żywo, którą będzie można obejrzeć na Facebooku MRMK.

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza, Daniel Dudek, serdecznie zaprasza do udziału w webinariach zorganizowanych z okazji Dnia Kobiet. Transmitowane będą one w sobotę 06.03.2021 r. na Facebooku MRMK.

W ramach tego spotkania członkowie rady zaplanowali trzy bloki programu, w których kolejno odbędą się: prelekcja pt. ,,Czy naprawdę potrzebujemy diety?”  poprowadzona przez Panią Lidię Fokt, warsztaty z tworzenia naturalnych, domowych kosmetyków pod przewodnictwem Sary Fojt oraz warsztaty makijażowe prowadzone przez Olę Gadzinowską – rozpoznawalną w środowisku kosmetycznym makijażystką.

Dodatkowo w trakcie transmisji zaplanowany jest konkurs dla oglądających uczestników – nagrodą dla zwycięzcy losowania będzie zestaw kosmetyków przygotowany przez Sarę Fojt.

 Źródło: MRMK

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter