baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Dzień Rodziny na Małej Plaży w Szałe. Wśród atrakcji pole dance i poszukiwania skarbu

Dzień Rodziny z inicjatywy fundacji Pomaganie Jest Trendy odbędzie się w najbliższą niedzielę (06.08) na Małej Plaże w Szałe. Tego dnia wstępem na imprezę będzie wrzutka do puszki na rzecz dzieci i mam hospitalizowanych na oddziałach neonatologii w szpitalach z regionu (fundacja wspiera m.in. szpitale w Ostrowie Wlkp., Pleszewie i Kaliszu) – za zgromadzone środki kupione zostaną wyprawki dla dzieci i rodziców.

6 sierpnia na terenie Małej Plaży w Szałe będzie można wziąć udział w treningu piłkarskich z zawodnikami Dumy Kalisza „KKS Kalisz”, zobaczyć pokaz oraz wziąć udział w warsztatach tańca pole dance na rurze, a dzieci poszukają skarbu pirackiego ukrytego w pobliżu Małej Plaży oraz bawić się będą na wybudowanym niedawno tam placu zabaw i zjeździe linowym.

Zagramy nawet jeśli nie dopisze nam pogoda, jesteśmy na to przygotowani. W trakcie imprezy nie braknie też niespodzianek, cukrowej waty, naturalnych lodów i świeżych dań, które zamierzamy serwować z watą cukrową i lemoniadą. Po raz pierwszy zaserwujemy także bataty z lodem – oświadcza Paweł Szulc, jeden z właścicieli Małej Plaży

Impreza rozpoczyna się o godzinie 13, w ciągu dnia będzie można korzystać również z licznych zabaw i animacji. Będzie też można zdobyć wejściówkę na spotkanie z idolką dzieci – Julią Żugaj, która w Kaliszu pojawi się 26 sierpnia.

Źródło: Mała Plaża Szałe

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze