baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Ekoplemię zawładnęło Kaliszem podczas ostatniego dnia 30. La Strady

Przed nami ostatnie w tym roku spektakle przy okazji 30. La Strady. W planie dzisiejszego wieczoru pojawiło się wiele spektakli familijnych, na których nie zabrakło kaliszan!

Ostatni dzień wydarzenia otworzył Teatr Rozrywki Trójkąt swoimi „Strachami na lachy”. Spektakl familijny rozpoczął się o godzinie 17:00 i dostarczał kaliszanom wrażeń przez 45 minut.

Następnie uwagę publiczności zebrał spektakl „Ekoplemię” w wykonaniu Teatru Fuzja. Przy rzeźbie „Spoczywająca” pojawił się prawdziwy smog, który prawdopodobnie można było wyczuć w całym Parku Miejskim. Grupa z pewnością zachęciła odbiorców do dbania o dobro naszej planety.

W dalszej części wieczoru spektakl familijny „Scena Kalejdoskop” – „Kamienny” zaprezentował Krakowski Teatr Uliczny. Natomiast zwieńczeniem występów przy rzeźbie był spektakl wizualno-plastyczny „Koliber”, który przedstawił Teatr Nikoli.

Niestety, nic co dobre nie trwa wiecznie. Tak i też musi być w przypadku 30. Międzynarodowego Festiwalu Artystycznych Działań Ulicznych La Strada „Tu i Teraz”. Przed nami ostatnie w tym roku spektakle w ramach wydarzenia:

  • A3 Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń (Ukraina, Hiszpania, Włochy, Tunezja, Francja, Polska) –  „Słońce na wschodzie, na zachodzie księżyc. Sen nocy letniej”, międzynarodowa parada lampionów/ wędrowny spektakl
  • Teatr HoM  – „Monsieur Charlie”, spektakl komediowy (50 min.)
  • V.O.S.A. Theatre & BLACKOUT PARADOX (Czechy) – Exp(o)Edition, widowisko/ finał (45 min.)

Pierwszy z nich rozpocznie się o godz. 21.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze