Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

EkoVolt Centrum Odzysku Energii ma powstać w Ociążu – ruszają spotkania z mieszkańcami

20 i 27 lutego odbędą się spotkania z mieszkańcami gminy Nowe Skalmierzyce na temat planowanej budowy instalacji odzysku energii. Instalacja ma powstać przy zakładzie COM40 w Ociążu, przy ul. Torowej 11.

EkoVolt to elektrociepłownia, w której w sposób kontrolowany i bezpieczny dla środowiska będzie odzyskiwana energia z odpadów. Do instalacji nie będą trafiać śmieci, tylko paliwo alternatywne wytworzone z frakcji odpadów komunalnych nienadających się do recyklingu (nie będą to odpady niebezpieczne!).

Podczas spotkań przedstawiciele firmy COM40 oraz zaproszeni eksperci opowiedzą, dlaczego EkoVolt Centrum Odzysku Energii jest tak ważną inwestycją dla całej lokalnej społeczności. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje o korzyściach wynikających z powstania instalacji. Wiele uwagi zostanie poświęcone również kwestiom bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Terminy spotkań

•  20.02. g. 18 – Restauracja Nastrojowa, ul. Ostrowska 2, Skalmierzyce.

•  27.02. g. 18 – Restauracja Parkowa, ul. Środkowa 6, Ociąż.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze