Ekspozycja w ratuszu dostępna dla zwiedzających

Od piątku, 7 maja ekspozycja multimedialna poświęcona dziedzictwu historyczno-kulturowemu Kalisza i regionu jest ponownie otwarta dla zwiedzających.

W związku z trwającą epidemią, obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarnych (szczegóły w regulaminie). Ekspozycję można zwiedzać w grupach maksymalnie jedenastoosobowych. Zwiedzanie jest płatne. Bilety można nabyć w cenie: 8 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (młodzież szkolna, studenci, grupy zorganizowane). Dla dzieci do lat trzech wejście jest nieodpłatne. Bilety można zakupić w biurze Informacji Turystycznej (ratusz, pok. nr 18) lub online: https://bilety.kalisz.pl. Przy zakupie biletów respektowane są: Kaliska Karta Mieszkańca, Kaliska Karta Seniora oraz Karta Dużej Rodziny, która umożliwia zakup biletu ulgowego w cenie 4 zł od osoby. Płatność za bilety gotówką lub kartą. Informacja o biletach: tel. kom. 571 315 110. Godziny otwarcia:

wtorek, środa, czwartek: g. 10:00 – 15:00
piątek: g. 10:00 – 18:00
sobota, niedziela: g. 10:00 – 17:00
poniedziałek: nieczynne

Ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem.

Jednocześnie władze miasta informują, że w biurze Informacji Turystycznej można zakupić kilka pamiątek związanych z Kaliszem.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze