Emilia Mucha zostaje na kolejny sezon

Dołączyła do Energa MKS-u w drugiej części sezonu, wydatnie pomagając w osiągnięciu 7 miejsca mimo plagi kontuzji wśród przyjmujących. Teraz zdecydowała się grać w Kaliszu od początku sezonu – Emilia Mucha zostaje na kolejny sezon.

Emilia pochodzi z Garwolina, w najwyższej klasie rozgrywkowej spędziła do tej pory 10 sezonów. W tym czasie zdobyła przeszło 1 800 punktów w barwach takich klubów jak Pałac Bydgoszcz, Muszynianka Muszyna, Developres SkyRes Rzeszów, BKS Bielsko-Biała i Radomka Radom. W poprzednim sezonie wzmocniła kaliski zespół w końcówce stycznia, mocno poszerzając możliwości rotacji składem na pozycji przyjmującej przy kontuzjach innych zawodniczek. W barwach Energa MKS-u Kalisz Emilia zagrała w 29 setach zdobywając 77 punktów, z czego 12 blokiem. Jej najlepszy wynik to 18 punktów w meczu z DPD IŁCapital Legionovią Legionowo – po tym meczu znalazła się również w 7 kolejki TAURON Ligi zdaniem WP Sportowe Fakty.

W składzie na sezon 2021/22 Emilia na przyjęciu dołącza do Aleksandry Dudek sprowadzonej z SAN-Pajdy Jarosław. W zespole zostają również: Monika Gałkowska, Sylwia Kucharska i Oliwia Bałuk. Nowymi zawodniczkami natomiast są Oriana Miechowicz, Natalia Gajewska i Kinga Wysokińska.

Energa MKS Kalisz – sezon 2021/22

Rozgrywające: Sylwia Kucharska, Natalia Gajewska

Atakujące: Oriana Miechowicz, Monika Gałkowska 

Środkowe:

Przyjmujące: Aleksandra Dudek, Emilia Mucha

Libero: Kinga Wysokińska, Oliwia Bałuk

Sztab: Jacek Pasiński (I trener)

Źródło: Energa MKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze