Eskan Darwich podsumowuje akcję “Radny na rowerze”

Podczas wakacji, kiedy trwała przerwa w działaniu rady miasta, Eskan Darwich uruchomił akcję - “dyżur radnego na rowerze”. W każdą niedzielę, począwszy od czerwca, aż do końca września od godziny 10 spotykał się z mieszkańcami miasta, jadąc na rowerze we wskazane przez nich miejsca i wysłuchiwał ich problemów czy próśb o udzielenia pomocy.

Jak tłumaczy radny Darwich –  wynikiem tych dyżurów na rowerze jest: kilkadziesiąt spotkań z mieszkańcami naszego miasta, kilkadziesiąt interwencji w poszczególnych wydziałach urzędu miasta, interpelacje do prezydenta miasta. Niektóre ze spraw udało się rozwiązać pozytywnie, jak np. kwestię postawienia ławek w parku miejskim po stronie teatru, wysprzątania podwórka ze śmieci na ulicy Ciasnej, a także skutecznej interwencja w sprawie naprawy jezdni na ulicy Bankowej. Mając na uwadze zainteresowanie dyżurami na rowerze, radny planuje kontynuować akcję w następnych latach.

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter