baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Fabryka Samodzielności – III edycja

Ruszyły zapisy na 3-cią edycję bezpłatnych szkoleń „Fabryki Samodzielności” organizowaną przez Fundację Dziewięciu Braci.

-To trzy szkolenia, które odmienią Twoje spojrzenie na karierę i pokażą mocne strony, które sprawią, że wyróżnisz się wśród innych. Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy/a wspinać się po szczeblach kariery, otworzyć własną firmę czy też wciąż brakuje Ci pomysłu na swoją przyszłość zawodową – zapraszamy, być może właśnie to nada Ci nowy cel i kierunek Twoich działań – czytamy w zaproszeniu organizatorów.

Tematyka szkoleń:

  • Kreowanie własnej ścieżki rozwoju i kariery: w celu inspiracji i motywacji do zdobywania umiejętności, doświadczenia zawodowego i wykształcenia do osiągnięcia stanowiska oraz wynagrodzenia z uwzględnieniem zdrowia psychicznego i poczucia satysfakcji.
  • „Elevator pitch”, czyli efektywna autoprezentacja: w celu umiejętnego przedstawienia własnej osoby lub firmy np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub spotkań sprzedażowych czy networkingowych na konferencjach czy szkoleniach.
  • Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, negocjacyjnej czy biznesowej: w celu praktycznego przygotowywania do efektywnej rozmowy ubiegającej się o pracę / awans / podwyżkę / nawiązanie współpracy partnerskiej.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/7UzXafHWqf2V6oXZ6

Zapisy trwają do 24 listopada 2023 (piątek). Program kierowany jest do osób w wieku 18-29 lat, liczba miejsc jest ograniczona, a udział w kursie jest bezpłatny.

Terminy szkoleń:

  • 25 listopada 2023 (sobota) 9:00 – 16:00
  • 2 grudnia 2023 (sobota) 9:00 – 16:00
  • 9 grudnia 2023 (sobota) 9:00 – 16:00

Miejsce szkoleń:
Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Babina 1, 62-800 Kalisz

Kontakt do organizatora:
(+48) 511 116 299
biuro@fundacjadziewieciubraci.pl

Więcej szczegółów na stronie:
https://fundacjadziewieciubraci.pl/fs2023

Źródło: Facebook/Fundacja Dziewięciu Braci

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze