FB Antczak na niemieckim rynku deweloperskim

W Spandau, prestiżowej dzielnicy Berlina, powstaną dwa budynki z 16 mieszkaniami klasy premium, które wybuduje FB Antczak. Inwestycja pod nazwą „Projekt Q5” jest pierwszą realizowaną przez tę Grupę na rynku deweloperskim w Niemczech. Budynki wpiszą się w ścisłe normy ekologiczne.

W centrum dzielnicy Spandau, przy ulicy An der Kappe 82 w zachodniej części Berlina, powstaną dwa budynki, które choć nowoczesne, wkomponują się w historyczną zabudowę w tej części miasta. Oba budynki pomieszczą mieszkania jednopoziomowe i dwupoziomowe apartamenty. Pierwszy z nich, umiejscowiony przy spokojnej ulicy, otrzyma windę na łączną liczbę dwunastu lokali. W części działki od strony podwórka powstaną cztery mieszkania i apartamenty. Przewidziany metraż lokali to 37 do 153 m kw. Powierzchnia użytkowa  wyniesie łącznie 1,2 tys. m kw. Znaczna część lokali zostanie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja jest niewątpliwym plusem tej inwestycji. Przyszli mieszkańcy, oprócz wygodnego dostępu do centrum metropolii, będą mogli obcować z zielenią na tarasach i w ogródkach. Mieszkania zostaną oddane do użytku według niemieckiego standardu deweloperskiego (z drzwiami wewnętrznymi, okładzinami na ścianach, podłogami i białym montażem). Inwestycja „Projekt Q5” spełnia ścisłe normy energetyczne programu publicznego „KFW-Effizienzhaus-Standard 55”, który zapewni efektywniejszą izolację cieplną konstrukcji.

Źródło: FB Antczak

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter