baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

FB Antczak wśród najaktywniejszych generalnych wykonawców

Grupa Antczak znalazła się w gronie najaktywniejszych generalnych wykonawców inwestycji kubaturowych przeznaczonych do realizacji od pierwszego kwartału 2021 roku. Zestawienie opublikował miesięcznik Builder Polska.

Rok 2022 ma szasnę być bardzo dobrym okresem dla budownictwa kubaturowego. Zgodnie z szacunkami portalu Kompas Inwestycji, skala rozpoczynanych inwestycji, pod względem ich wartości, będzie się utrzymywać przez 12 miesięcy na wysokim poziomie, a wzrost w porównaniu do poprzedniego roku wyniesie średnio około 25 proc. W rekordowym pod względem wartości drugim kwartale mają wystartować projekty szacowane łącznie na niemal 50 mld zł. Grupa Antczak jest jednym z najszybciej rosnących podmiotów na krajowym rynku nieruchomości, realizującym strategię w sektorach mieszkaniowym, logistycznym, hotelowym oraz PRS. Jako deweloper, generalny wykonawca i inwestor Grupa jest obecna w całej Polsce, wzmacnia też swoją pozycję na rynku niemieckim. Grupa współpracuje z  klientami, którzy doceniają jej kompetencje wykonawcze, najwyższe standardy w obszarze zrównoważonego rozwoju oraz zaangażowanie w ochronę środowiska.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze