baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Festiwal czekolady i słodkości przy Baszcie

To będzie czekoladowy weekend w – miejmy nadzieję – prawdziwie wiosennej aurze. Od 18 do 30 kwietnia, pod Basztą „Dorotką”, odbywać się będzie Festiwal Czekolady i Słodkości połączony z otwarciem sezonu turystycznego w Centrum Baśni i Legend.

Przez trzy dni kaliszanie będą mogli degustować m.in. czekoladę, kawę i lody serwowane przez manufaktury z całej Polski. Ale nie zabraknie także propozycji dla miłośników wytrawnych smaków. W programie imprezy przewidziano strefy rękodzieła i występów scenicznych, turniej badmintona, warsztaty cukiernicze, malowanie czekoladowego muralu, czy malowanie czekoladowych buziek. Miłośnicy andrutów dowiedzą się jak w kuchni można wykorzystać kaliski przysmak. Uczestnicy imprezy mogą się spodziewać wielkiej, czekoladowej fontanny i słodkiej fety. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji park dmuchańców i plac zabaw na trawie.

Czekoladowe święto połączone będzie z otwarciem sezonu turystycznego w Centrum Baśni i Legend. W piątek, 28 kwietnia, obiekt będzie można zwiedzać w godzinach 12.00 – 18.00. W sobotę i niedzielę centrum będzie otwarte od 10.00 do 17.00. Słodkie atrakcje rozpoczną się w piątek, 28 kwietnia, o godzinie 15.00. W sobotę i niedzielę festiwal ruszy o 11.00.

Tego, najsłodszego wydarzenia w Polsce, nie można przegapić! Obiad i deser warto zaplanować na festiwalu – wyjątkowych propozycji z pewnością nie braknie. Zapraszamy!

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze