reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Filharmonia Kaliska poszukuje wolontariuszy

Otwarto zapisy do współpracy z Filharmonią Kaliską na zasadach wolontariatu.

Poszukiwane są osoby powyżej 16 roku życia, które dzięki możliwości współpracy z Filharmonią Kaliską rozwiną swoje zainteresowania światem muzyki klasycznej (i nie tylko!), przeżyją nowe, niepowtarzalne doświadczenia w kontakcie z muzykami Orkiestry Symfonicznej FK oraz wieloma znamienitymi gośćmi naszej filharmonii, a przy tym zdobędą zakulisową wiedzę z zakresu organizacji wydarzeń artystycznych.

Jeśli jesteś uczniem/studentem i dysponujesz odrobiną wolnego czasu, interesujesz się muzyką i/lub organizacją wydarzeń kulturalnych i chciałabyś/chciałbyś zapisać współpracę z Filharmonią Kaliską w swoim CV – placówka chętnie nawiąże z Tobą współpracę.

Filharmonia zachęca do zapisów i kontaktu – koordynatorką zespołu wolontariuszy jest Karolina Bindel z Działu Edukacji FK (edukacja@filharmoniakaliska.pl).

Szczegóły oferty dotyczące zakresu zadań dla wolontariuszy oraz formy zapisów do współpracy znajdują się tutaj: http://filharmoniakaliska.pl/info/wolontariat

Źródło: Filharmonia Kaliska

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze