baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Finalista The Voice Kids wystąpi wraz z zespołem Muzyczni Tułacze!

Już 2 września w siedzibie fundacji Bread of Life odbędzie się koncert finalisty The Voice Kids – Marcela Tułacza wraz z zespołem Muzyczni Tułacze.

To wielki zaszczyt dla nas, że mamy przyjemność organizować to ważne dla naszego miasta wydarzenie. Zarezerwujcie sobie termin i przybywajcie licznie na to zacne wydarzenie – zachęcają członkowie Instytutu Kaliskiego.

Podczas koncertu wystąpią utalentowani członkowie zespołu Muzyczni Tułacze: Hanna Derej i Jakub Derej, odpowiedzialni za instrumenty klawiszowe, Maurycy Majewski, który zagra na trąbkach, Beniamin Gleń za perkusją, oraz dobrze znany wokalista Marcel Tułacz. To zespół, który zaskoczy publiczność nie tylko znakomitymi wykonami znanych i uwielbianych polskich przebojów, takich jak utwory Andrzeja Zauchy i Kuby Badacha, ale także światowymi standardami w nowych, świeżych aranżacjach.

W trakcie wieczoru będzie też okazja usłyszeć premierowe kompozycje stworzone przez zespół, które wkrótce znajdą się na ich przygotowywanej płycie. Koncert w Kaliszu to kolejny etap ich trasy koncertowej, podczas której zespół zdobywa coraz większe uznanie na polskim rynku muzycznym. To niezwykłe wydarzenie, które nie tylko dostarczy rozrywki, ale także pozwoli odkryć nowe brzmienia i interpretacje znanych utworów.

Koncert rozpocznie się o 19:00 w siedzibie fundacji, która znajduję się na Alei Wolności 10/1A w Kaliszu.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze