baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Fortepian z rynku skradł serca kaliszan

Kolejny koncert na fortepianie Cadenza za nami. Tym razem na Głównym Rynku zabrzmiały kompozycje Fryderyka Chopina w wykonaniu Mikołaja Stasiaka.

Mikołaj Stasiak jest studentem kaliskiego Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego na kierunku edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej. Wcześniej podjął naukę na Politechnice Poznańskiej, jednak to miłość do muzyki sprawiła, że postanowił swoją przyszłość związać właśnie z tą profesją.
Obecnie Pan Mikołaj jest nauczycielem gry na instrumentach w szkole Talent Studio w Kaliszu. Głównie w zakresie gry na fortepianie i perkusji. Podczas koncertu na kaliskim rynku zaprezentował kompozycje Fryderyka Chopina.

A już w środę, 31 sierpnia, o godz. 19:00 w ramach cyklu koncertów na fortepianie Cadenza zaprezentują się utalentowani młodzi ludzie: Maciek Kujawa i Bartek Wawrzyniak, których gra na fortepianie Cadenza w Kaliszu podbiła serca internautów. Wysłuchamy muzyki jazzowej i rozrywkowej. O kolejnych koncertach będziemy informować.

Źródło: UM Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze