reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Fundacja Bread of life wsparła sprzętem oddział rehabilitacji dzieci

Dzienny oddział rehabilitacji dzieci, który zlokalizowany jest przy ulicy Toruńskiej, wzbogacił się o sprzęt, przekazany kaliskiemu szpitalowi przez Fundację Bread of life. Dary są warte blisko 20 tysięcy złotych.

Przekazany sprzęt to wydatna pomoc w rehabilitacji małych pacjentów, ale również upamiętnienie Michaliny – jednej z podopiecznych Fundacji. Sprzęt, jaki Fundacja ofiarowała to: platforma balansowa – (pozwala na trening równowagi i koordynacji ruchowej) o wartości 3 500 zł; podest z poręczami – parapodium – dedykowany do platformy balansowej o wartości 4 200 zł; stół rehabilitacyjny o wartości 3 500 zł; bieżnia treningowa o wartości 5 200 zł; rower treningowy o wartości 1 290 zł oraz laptop o wartości 2 299 zł. Warto dodać, że jesienią tego roku powinny się zdecydowanie poprawić warunki rehabilitacji najmłodszych – oddział zostanie przeniesiony do budynku przy ul. Nowy Świat. Modernizacja wraz z wyposażeniem rozpocznie się po procedurach przetargowych, które właśnie trwają.

Źródło: Szpital Kalisz


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze