reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Fundacja MARTEL zaprasza na Andrzejkowy Bal z Gwiazdami

W sobotę 25 listopada o 19.00, w restauracji ALJO w Kaliszu, odbędzie się Andrzejkowy Bal z Gwiazdami organizowany przez Fundację MARTEL. Na scenie tej wyjątkowej imprezy andrzejkowej wystąpią ogólnopolskie gwiazdy: Baranovski, Norbi i Mariusz Kałamaga, które dostarczą rozrywki na najwyższym poziomie.

Organizatorzy przygotowali licytacje, podczas których uczestnicy będą mieli szansę zdobyć unikalne przedmioty i przeżycia. Wielu znanych sportowców i osobistości ze świata rozrywki postanowiło przyłączyć się do tego szlachetnego przedsięwzięcia, oferując swoje unikalne przedmioty na licytację. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji Martel, która realizuje szczytny cel stworzenia kolejnych biblioteczek z książkami dla dzieci przebywających w szpitalach. Firmy, które zdecydują się na udział, zyskają również możliwość promocji marki, ponieważ logo każdej z uczestniczących firm zostanie umieszczone na biblioteczkach, które trafiają do szpitali. Bal to okazja, by spędzić niezapomnianą noc w gronie gwiazd i jednocześnie pomóc potrzebującym dzieciom.
Bilety można zdobyć dzwoniąc pod numer: (+48) 519 440 124 lub kupując online w tym miejscu: KLIK.

źródło: Fundacja MARTEL

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze