Fundacja OdMrozić Serca z kolejną pomocą remontową

Fundacja OdMrozić Serca z założycielem Robertem Mrozem na czele niesie pomoc wychowankom Domów Dziecka, jednego z których on sam jest byłym wychowankiem. Aktualnie, po kilku latach pracy za granicą, prowadzi swoją firmę w Kaliszu. Jego celem jest pomaganie dzieciom w osiąganiu samodzielności i wchodzeniu w dorosłe życie. Prezes fundacji po raz kolejny odwiedził rodzinę z Liskowa, o której wspominaliśmy jakiś czas temu.

Rodzina z Liskowa znajduje się w trudnej sytuacji materialnej, posiada trójkę dzieci, które tymczasowo wyszły z Domu Dziecka i mieszkają z rodzicami do czasu orzeczenia sądu. O wsparciu dla tej rodziny informowano w mediach – po tej publikacji zainteresowanie akcją mocno wzrosło.

Robert Mróz wraz z głową rodziny – Radosławem, dokonali pomiarów pomieszczenia przed remontem. Wkrótce rodzinę odwiedzi kolejna ekipa, która zajmie się ocieplaniem dachu oraz innymi pracami budowlanymi.

Dzięki pomocy fundacji OdMrozić Serca rodzina zyska dach nad głową, godne warunki do życia i możliwość zapewnienia lepszej przyszłości dla swoich dzieci. 

Więcej o akcji można dowiedzieć się na stronie fundacji: https://odmrozicserca.pl/ oraz na ich profilu Facebookowym: https://www.facebook.com/OdMrozicSercaAby dodatkowo wspomóc rodzinę, została utworzona zbiórka pieniędzy. Każda, nawet drobna kwota  pozwoli polepszyć ich sytuację. Środki można wpłacać na konto

Fundacji Odmrozić Serca – Nr. konta PKO Bank Polski 87 1020 2212 0000 5202 0431 8457

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter