reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Fundacja PlayPoint rozpoczyna działalność!

Zmiana postrzegania graczy, organizacja rozgrywek e-sportowych oraz budowa społeczności. To główne cele inicjującej swoje działania Fundacji PlayPoint na czele której stoi Robert Gajor.

Spotkanie inaugurujące działalność Fundacji odbyło się 12 czerwca w Cafe Calisia i zgromadziło kilkadziesiąt osób. To pokazuje jak duże jest zainteresowanie młodych ludzi tą tematyką.

Jak wskazują założyciele organizacji na swojej stronie internetowej playpoint.pl, jej misją jest przede wszystkim skuteczne wspieranie rozwoju e-sportu. Pragniemy zbudować przestrzeń, w której każdy będzie mógł realizować się w naszej wspólnej pasji, biorąc udział we wszelkiego rodzaju eventach, szkoląc się, czy po prostu będąc częścią niepowtarzalnej społeczności.

Warto przy tym dodać, że branża gier to ogromny i dobrze działający biznes. Globalny rynek gier został wyceniony na kwotę 173,70 mld dolarów i oczekuje się, że do końca 2026 roku osiągnie wartość 314,40 mld dolarów.

Działania Fundacji PlayPoint będą poruszać innowacyjną tematykę E-sportu. Inicjatywą powstania fundacji była przede wszystkim zmiana postrzegania graczy jako osoby uzależnione. Chcemy organizować rozgrywki, wydarzenia i eventy związane z e-sportem tak, aby hobby dużej części młodzieży nie kończyło się tylko w ich czterech ścianach. Pragniemy dzięki temu bezpośrednio ich zaangażować i zbudować niepowtarzalną społeczność. Zamierzamy pomóc rozwijać się tym, którzy wiążą swoją przyszłość z e-sportem.

Robert Gajor – Prezes Fundacji PlayPoint

Zespół Fundacji PlayPoint

Skład zarządu

Prezes Zarządu: Robert Gajor

Fundraiser: Loran Darwich

Sekretarz: Dominik Golec

Skarbnik: Jakub Michalski

Członek zarządu: Dawid Błaszczyk

Rada Fundacji

Oliwia Owczarek

Jakub Zagórowski

Jakub Grajek

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie NOWE_FIO_zestawienie_1_KOLOR-1280x186.jpg
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze