Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Funkcjonariusze i pracownicy SWWS już po odprawie z nowym rektorem

Wczoraj na Kampusie Mundurowym SWWS w Kaliszu odbyła się odprawa funkcjonariuszy oraz pracowników z nowym Rektorem-Komendantem – dr. Michałem Sopińskim i władzami Uczelni.

Spotkanie miało charakter organizacyjny i dotyczyło planów na przyszłość – m.in. zmiany nazwy ze Szkoły na Akademię, co jest związane z przyznaną uczelni kategorią A, która umożliwia nadawanie stopnia doktora i doktora habilitowanego oraz prowadzenia szkól doktorskich. Poruszono także kwestie aktualnej rekrutacji na studia oraz zakres prowadzonych badań naukowych, krajowych i międzynarodowych. To właśnie na tym gruncie budowana jest wizja kierunku penitencjarystyki. Podczas spotkania zwrócono także uwagę na interdyscyplinarne spojrzenie na realia szeroko pojętego bezpieczeństwa, które jest niezbędne do budowania efektywnych struktur ochrony obywateli i państwa oraz misji naszej Uczelni.

Źródło: SWWS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze