Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Gala „Kaliszanka 2021” przesunięta na maj

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z wojną w Ukrainie, Kaliska Rada Kobiet przesunęła termin Gali „Kaliszanka 2021” na 12 maja i jednocześnie o wydłużyła czas na zgłoszenie kandydatek do tego tytułu do 22 kwietnia.

Konkurs „Kaliszanka Roku” ma za zadanie jak najszerzej pokazać sylwetki i dokonania mieszkanek Kalisza, docenić i nagrodzić prospołeczne postawy oraz działania osób zaangażowanych w rozwój naszego miasta. „Czekamy na kolejne zgłoszenia. W Kaliszu jest wiele wspaniałych kobiet, które prowadzą działania na rzecz lokalnych społeczności. Skoncentrowane na innych niejednokrotnie same pozostają niezauważone. Ich wrażliwość, praca, zaangażowanie, wiedza, poświęcany czas nie zawsze są znane i doceniane” – powiedziała Maja Graf, członkini Kaliskiej Rady Kobiet. Regulamin konkursu wraz z karta zgłoszeniową jest dostępny na stronie miasta. 

Źródło: KRK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze