Galeria Tarasina otwarta

Zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia od 4 maja Galeria Sztuki im. Jana Tarasina jest otwarta dla zwiedzających. Osoby chętne do zobaczenia wystawy w galerii, będą mogły zwiedzać ją w ścisłym reżimie sanitarnym, przy zachowaniu liczby zwiedzających w przeliczeniu jedna osoba na 15 metrów kwadratowych, co w przypadku tej instytucji stanowi 5 osób.

Aktualnie w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu prezentowana jest wystawa konkursowa, będąca zasadniczym elementem wydarzenia organizowanego przez galerię co dwa lata, jakim są „A-Kumulacje 2021, Kaliskie Biennale Sztuki”. W Galerii Pulsar można natomiast zapoznać się z pracami artystów, których dzieła publikowane są w różnych punktach naszego miasta, w ramach wystaw towarzyszących Biennale. Godziny pracy galerii dla zwiedzających nie ulegają zmianie i są dostępne na oficjalnej stronie www.tarasin.pl w zakładce: O Galerii/Zespół i kontakt.

Źródło: Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze