Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Gdzie mieszka miłość – koncert karnawałowy

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza do Pałacu Radziwiłłów w Antoninie na koncert karnawałowy pt.: „GDZIE MIESZKA MIŁOŚĆ”. Wystąpią wokaliści Agnieszka Gabrysiak, Sylwia Nowicka, Zbigniew Macias oraz pianista Taras Hlushko. Koncert poprowadzi Krystyna Pietranek-Kulis.

GDZIE MIESZKA MIŁOŚĆ?… Nie tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie, bo miłość nie czeka na specjalne miejsca, czy nadzwyczajne okazje. Może się zdarzyć zawsze i wszędzie, nawet podczas spotkania w salonie muzycznym Pałacu Książąt Radziwiłłów w Antoninie, gdzie 28 stycznia o godzinie 18:00 w tradycyjnym Koncercie Karnawałowym wystąpią znamienici artyści teatrów muzycznych Łodzi: Agnieszka GABRYSIAK – sopran, Sylwia NOWICKA – sopran, Zbigniew MACIAS – baryton i Taras HLUSHKO – fortepian.

Siła miłości jest wielka. Może ona pokonać różne przeszkody i zło, może mieć po prostu zbawienny wpływ na nasze życie, które dzięki niej nabiera kolorów i daje poczucie szczęścia. Pisano o niej tomy a mimo to jest nadal pojęciem nieuchwytnym. O tym właśnie będziemy śpiewać w programie polecanego Koncertu Karnawałowego, prezentując repertuar złożony z arii operetkowych, musicalowych songów, pieśni oraz światowych evergreenów muzyki popularnej Mamy nadzieję, że program, jaki proponujemy przyniesie Państwu miłe chwile odprężenia i uniesienia, które wyzwalają uśmiech do świata.

Piękne, wyszkolone głosy, profesjonalizm, znakomita prezencja i estradowy esprit, to tylko niektóre walory artystów, którzy uświetnią zapowiadany koncert. Wielką ich siła jest także wszechstronność repertuarowa i talent aktorski.

Źródło: CKiS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze