Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Gdzie się podziały superbohaterki – konkurs dla uczniów

„Gdzie się podziały superbohaterki”. Pod taką nazwą startuje konkurs dla uczniów organizowany przez Kaliską Radę Kobiet.

Jego głównym celem jest wzmocnienie potencjału intelektualnego oraz twórczego dojrzewających dziewcząt. Jak pokazują badania, dziewczyny właśnie na tym etapie życia doświadczają gwałtownego spadku pewności siebie oraz akceptacji. Wycofują się również z aktywności w obszarach nauk ścisłych, nowych technologii, sportu czy ról związanych z byciem liderką grupy. 

Kaliska Rada Kobiet organizując konkurs chce wesprzeć dziewczęta w budowaniu pozytywnego wizerunku siebie i akceptacji dla różnorodności w wyglądzie innych ludzi, przekazać wiedzę oraz uwrażliwić na opresyjne i dyskryminujące mechanizmy dotyczące kobiecości we współczesnej kulturze. 

Prace należy składać do 1 marca 2022 roku w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ulicy Babina 1 w Kaliszu lub przesłać na adres mailowy: kaliskaradakobiet@gmail.com

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze