Głosy internautów na nic! Piwo z Mentzenem odwołane!

Bijące rekordy popularności "Piwo z Mentzenem", na którym to polityk Konfederacji spotyka się ze swoimi sympatykami, w czwartek miało odbyć się w Kaliszu. Niestety, w ostatniej chwili zostało odwołane.

Aby wydarzenie mogło się odbyć w naszym mieście, internauci musieli oddać głosy na dedykowanej stronie internetowej. Kalisz znalał się w gronie zwycięzców i to właśnie tutaj miało się odbyć ostatnie w tym roku piwo z Mentzenem. Niestety, jak możemy przeczytać na oficjalnym facebookowym profilu organizatora, spotkanie zostało odwołane z przyczyn organizacyjnych. 

"Niestety muszę odwołać ostatnie w tym roku Piwo z Mentzenem, które miało być w ten czwartek w Kaliszu. Nie udało nam się znaleźć odpowiedniej sali. Wolne sale były zdecydowanie za małe i groziły powtórką z Gdańska, a odpowiednio duże sale nie były niestety dostępne"

- napisał Sławomir Mentzen

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Jakuba Pisulę, kaliskiego lidera Kongresu Polskiego Biznesu, które współorganizuje wydarzenie:

"Będę pracował nad rozbudową struktur tej organizacji by w przyszłym roku zapewnić odpowiednie warunki na to Piwo z Mentzenem. Nauczani doświadczeniami z Gdańska, lepiej odmówić takie wydarzenie, niż zorganizować je w zbyt małej sali. Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże, stąd taka decyzja.

- poinformował Jakub Pisula

Do sytuacji postanowił się odnieść także Norbert Kustusz, prezes kaliskiego oddziału Stowarzyszenia Koliber:

"Sytuacja, przed którą postawiono nie tylko Nas jako KoLibra Kalisz, ale także innych współorganizatorów tego wydarzenia jest przede wszystkim nieprofesjonalna i zasmucająca. Nieprzypadkowo używam zwrotu "nieprofesjonalna", odnosi się to do pewnej znaczącej różnicy pomiędzy dość obiecującymi zapowiedziami co do rezerwacji miejsca, w których to zapowiedziach praktycznie do ostatniej chwili nie było słowa o jakichkolwiek kłopotach, a tego, kiedy i jak w rzeczywistości powiadomiono osoby na miejscu o jakichkolwiek problemach związanych z brakiem odpowiedniego lokalu. Jest nam przykro także ze względu na ogrom ludzi, którzy nie tylko brali udział w głosowaniu czy pomagali we wstępnej promocji wydarzenia, ale przede wszystkim chcieli się na nim pojawić i osobiście wypić to oczekiwane "Piwo z Mentzenem", a rezygnowali z wyjazdów np. do Wrocławia. Niemniej, mamy nadzieję, że za rok uda się dopiąć to wydarzenie na ostatni guzik bez zbędnych zgrzytów i problemów, a Kongres Polskiego Biznesu nadal tak jak w tym roku będzie otwarty na współpracę ze środowiskiem KoLibra Kalisz przy pomocy i partnerstwie w organizacji."

- napisał Norbert Kustusz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter