Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Gminne Centrum Kultury w Koźminku rozpoczyna od połowy marca zajęcia z rysunku i malarstwa

Zajęcia będzie prowadzić Pani Katarzyna Maniewska, wykładowczyni Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM, posiadająca ogromne doświadczenie w pracy pedagogicznej w zakresie sztuk plastycznych z osobami w każdym wieku, od dzieci zaczynając, a na Uniwersytecie Trzeciego Wieku kończąc.

Rysunek i malarstwo to hobby, o którym wiele osób marzy, a z rozmaitych powodów odwleka jego rozpoczęcie. Organizowane zajęcia mają pomóc w przełamaniu pierwszych obaw oraz w opanowaniu podstaw niezbędnych do samodzielnego kontynuowania tego pięknego hobby.

Dla jednych jest to realizacja odwiecznych zamierzeń, dla innych odskocznia od codzienności, relaks i terapia. We wszystkich przypadkach efektem mogą być obrazy i cała artystyczna twórczość, którą można podziwiać.

Zajęcia organizowane w Gminnym Centrum Kultury są adresowane do wszystkich osób w wieku powyżej 10 lat.

Planuje się utworzenie dwóch grup, minimum 8 osobowych.
Zajęcia będą się odbywać co dwa tygodnie i będą trwać 3 godziny. Pomiędzy nimi będzie dość czasu na samodzielną pracę i rozwijanie umiejętności. Proponuje się, aby w dni, w które będą odbywać się zajęcia, to były wtorki i środy. Godziny 15.30 – 18.30.

Plan jest taki, żeby od nauki rysunku najprostszych form przy użyciu najprostszych technik, rozwijając je, przechodzić do zagadnień coraz bardziej zaawansowanych tak, aby każdy z uczestników miał dość czasu na opanowanie i odnalezienie własnego sposobu wyrażania języka artystycznego i aby odnalazł własną drogę i ulubioną technikę. Dla jednych może to być ołówek, dla innych węgiel, akwarela, akryl czy malarstwo olejne. 

 Więcej informacji udzieli Państwu Pani Agnieszka Pawelec pod numerem telefonu 697 003 253.

źródło: Urząd Miejski Gminy Koźminek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze