baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Gordillo wraca z Arki Gdynia do KKS-u

Po ponad półrocznej przerwie szeregi KKS-u Kalisz zasila ponownie 32-letni hiszpański pomocnik – Néstor Gordillo. W lipcu tego roku zawodnik przeniósł się do pierwszoligowej Arki Gdynia, lecz jego dwuletni kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Umowa z Kaliskim Klubem Sportowym przewiduję grę Hiszpana do końca czerwca 2023 roku.

Urodzony w La Atalaya piłkarz przeszedł w styczniu 2021 roku do “Trójkolorowych” z drużyny Hyderabad FC, rywalizującej w hinduskiej, najwyższej klasie rozgrywkowej Indian Super League. Gordillo swoim stylem gry wyróżniał się na murawie. Ofensywna postawa pomocnika zaprocentowała dobrym bilansem strzeleckim. W trakcie 20 ligowych występów rundy wiosennej poprzedniej kampanii eWinner 2. ligi, hiszpański zawodnik zdobył łącznie 10 bramek. Néstor Gordillo w niebiesko-biało-zielonym trykocie spędził na murawie prawie 1,8 tysiąca minut. W lipcu tego roku Hiszpan przeszedł w ramach transferu do pierwszoligowej Arki Gdynia. W drużynie z Trójmiasta Néstor zagrał w 7 pojedynkach – 5 ligowych oraz 2 pucharowych. Zawodnik spędził łącznie na murawie 319 minut, odnotowując w tym czasie jedną asystę.

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze