Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Gra miejska „Życie – dobrze to rozegraj”

W niedzielę, 12 grudnia będzie organizowana w Kaliszu edukacyjna gra miejska dla młodzieży i rodzin z dziećmi. Zgłoszenia są przyjmowane do 9 grudnia lub do wyczerpania liczby miejsc.

Gra będzie polegać na odszukaniu stacji i wykonaniu zadań. Poprawne rozwiązanie pozwoli na przejście do kolejnych punktów i dotarcie do mety, gdzie będą czekały nagrody. Zabawa rozpocznie się o godzinie 11:00 przy skwerze Rozmarek. W grze mogą brać udział 2-4 osobowe drużyny, które zarejestrowały się poprzez formularz udostępniony na stronie: www.dobrzetorozegraj.pl. Liczba uczestników jest ograniczona – o udziale zdecyduje kolejność zapisów. Szczegóły gry znajdują się w regulaminie:https://dobrzetorozegraj.pl/wp-content/uploads/2021/12/regulamin-gry-miejskiej-zycie-dobrze-to-rozegraj.pdf. Gra wpisuje się w kampanię profilaktyczną „Życie – dobrze to rozegraj”, organizowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Celem kampanii jest uświadomienie odbiorcom zagrożeń związanych z nadużywaniem alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze