Gra terenowa „Przyjaciele lasu” w Gołuchowie

W najbliższą niedzielę Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza do udziału w terenowej grze „Przyjaciele lasu”, która będzie przebiegać na terenie parku-arboretum.

Gra dedykowana jest wszystkim chętnym, a jedynym warunkiem jest jej realizacja w małych grupach rodzinnych i bliskich znajomych. Turyści przemierzający park w pojedynkę też mogą wziąć w niej udział. Na terenie parku-arboretum zostanie rozmieszczonych siedem punktów zdobywania wiedzy i realizacji przyjemnych leśnych zadań. Zaliczenie wszystkich punktów (odnotowanie zadań w karcie) zaowocuje upominkami, które uczestnicy gry będą mogli odebrać przy Muzeum Leśnictwa – Powozowni. W tym miejscu gra ma swój początek i koniec. W trakcie gry należy wypatrywać miejsc z zielonym parasolem, a na starcie każdy otrzyma zestaw do gry. Zabawa przewidziana jest dla 40 zespołów. Zestawy do gry będą wydawane pomiędzy 11:30 a 14:30. Szczegóły przebiegu gry można znaleźć w jej regulamienie.

 

Źródło: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze