reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Grodziński: Musimy walczyć z putinizacją Polski

W czwartek, Dariusz Grodziński w swoich mediach społecznościowych podzielił się przemyśleniami dotyczącymi aktualnej sytuacji, apelując o „walkę z putinizacją Polski”.

Sorry, ale osobiście to bym z tą jednością narodową nie przesadzał. Musimy walczyć z putinizacją Polski – sądy, media, szkoły, pozycja w UE oraz obronić srebra rodowe przed sprzedażą obcemu reżimowi proputinowskiemu.

                                                                                                            – czytamy w poście zamieszczonym przez Dariusza Grodzińskiego.

Dodatkowo, radny Platformy Obywatelskiej zamieścił zdjęcie Donalda Tuska, cytując jednocześnie jego wypowiedź:

Gorąco proszę o przemyślenie decyzji o sprzedaży części Rafinerii Gdańskiej Węgrom – czyli de facto oddanie jej pod kontrolę Wiktorowi Orbanowi, który współpracuje z Putinem. 

Tu chodzi o bezpieczeństwo Polski.

 źródło: fb Dariusz Grodziński

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Kurak

To jest dewastowanie języka. Wszczynanie alarmu przeciwpożarowego w sytuacji, gdy ktoś pali papierosa, jest dowodem głupoty, a alarmujący jest traktowany jak zagrożenie. Nie widzę powodu, by w tej sytuacji postępować inaczej. A do pana Grodzińskiego jedna rada: zapytaj pan kogoś mądrzejszego, zanim opublikujesz takie bzdety

Tadeusz

10 lat przekonywania ze PiS straszy Rosją. 10 lat proniemieckiej polityki PO. Kontrakty na zakup gazu z Rosji rządu PO-PSL. Uwielbienie dla Merkel, obsciskiwanie się Tuska z Putinem i teraz w ciagu tygodnia Pan Radny zmienia sie w rusofoba i zaklina rzeczywistość. Tylko głupi by uwierzył.

quaq

Pierwsze to odwołać politycznych nominatów ze stanowisk dyrektorskich.

Najnowsze