Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Grupa Antczak w gronie największych generalnych wykonawców

Redakcja miesięcznika „Builder” po raz piąty zaprezentowała ranking 100 największych polskich firm budowlanych działających w segmencie generalnego wykonawstwa. Grupa Antczak znalazła się na 30. miejscu, poprawiając swój wynik o 7 pozycji.

Czołówkę rankingu zdominowały duże międzynarodowe grupy kapitałowe, często działające w oparciu o międzynarodowy kapitał i know-how. Tym większym wyróżnieniem jest dla nas fakt, że gronie 30 największych generalnych wykonawców Grupa Antczak reprezentuje segment rodzinnych firm budowlanych.

Dzięki unikatowym kompetencjom, ponad 40-letniemu doświadczeniu oraz wartościom, jakimi niezmiennie kierujemy się w biznesie, z sukcesem realizujemy złożone i zaawansowane technologicznie projekty. W niełatwym otoczeniu makroekonomicznym pozostajemy jednym z liderów segmentu generalnego wykonawstwa obiektów magazynowo-przemysłowych. Cieszymy się z wieloletniej współpracy z krajowymi i międzynarodowymi inwestorami, którzy doceniają nasze kompetencje wykonawcze, standardy w obszarze zrównoważonego rozwoju oraz zaangażowanie w ochronę środowiska.

Jak podkreślają autorzy raportu, sektor budowlany ma kluczowy wpływ na funkcjonowanie naszej gospodarki. W ubiegłych latach produkcja budowlano-montażowa stanowiła ponad 5 proc. polskiego PKB. Rozwój budownictwa wpływa pośrednio i bezpośrednio na rozwój wielu branż – od handlu, przez przemysł ciężki, po sektor nowych technologii.

Źródło: FB Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze