reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Grupa FB Antczak z rekordem na rynku magazynowym

240 tys. m kw. powierzchni magazynowo-przemysłowych przekazała FB Antczak klientom w 2021 roku. To wynik ponad dwukrotnie wyższy niż w 2020 roku, gdy grupa zrealizowała łącznie 110 tys. m kw. powierzchni na rynku logistycznym.

Rok 2021 był kolejnym okresem, w którym FB Antczak osiągnęła rekordowy wynik na dynamicznie rosnącym rynku magazynowo-przemysłowym. Grupa realizowała projekty jako generalny wykonawca we współpracy z największymi krajowymi i międzynarodowymi deweloperami oraz operatorami powierzchni logistycznych. Inwestycje były prowadzone w kluczowych dla segmentu logistycznego aglomeracjach, m.in. wrocławskiej (Wróblowice, Magnice), krakowskiej (Kraków, Kokotów), warszawskiej (Teresin), łódzkiej (Stryków) oraz lubelskiej (Trojaczkowice), a także w Kaliszu i Radomsku.
„Za nami kolejny bardzo udany i pracowity rok, w którym zdołaliśmy odpowiedzieć na dynamicznie rosnące zapotrzebowanie na nowe obiekty magazynowe. 240 tys. m kw. powierzchni przekazanych klientom w ostatnich 12 miesiącach to wynik ponad dwukrotnie wyższy niż rok temu. To także potwierdzenie naszych unikatowych kompetencji w realizacji zaawansowanych technicznie projektów oraz zaufania, jakim konsekwentnie obdarzają nas klienci. W Nowy Rok wchodzimy z szerokim portfelem już rozpoczętych inwestycji i perspektywą następnych ciekawych kontraktów, co sprawia, że w 2022 roku spodziewamy się kolejnego rekordu i wielu wyzwań w segmencie logistycznym” – mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.
Największym projektem zrealizowanym przez FB Antczak w 2021 roku był LOOGIC Park Radomsko, którego pierwszy etap został przekazany najemcy w październiku ubiegłego roku.. W ramach inwestycji powstał nowoczesny obiekt magazynowy o powierzchni 54 tys. m kw., objęty certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent. Atutem parku jest m.in. doskonałe położenie w centralnej Polsce – w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1 oraz dróg krajowych DK 42 i DK 91. Na obszarze ponad 80 ha powstanie docelowo 11 hal magazynowych o łącznej powierzchni 380 tys. m kw.
 
 
Źródło: FB Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze