baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Grupa OstSped poszukuje utalentowanych i zaangażowanych osób do pracy

Grupa OstSped poszukuje utalentowanych i zaangażowanych osób na cztery różnorodne stanowiska w swoim zespole. Jeśli chcesz pracować w profesjonalnym środowisku, rozwijać swoje umiejętności i przyczynić się do sukcesu firmy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Specjalista działu obsługi klienta:
Jeśli masz zdolności komunikacyjne, umiesz radzić sobie w trudnych sytuacjach i kochasz obsługę klienta, to czekamy na Ciebie! Twoim zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi naszych klientów, odpowiadanie na zapytania i rozwiązywanie problemów.

Specjalista ds. Spedycji:
Jeżeli logistyka jest Twoją pasją, a organizacja przepływu towarów nie ma przed Tobą tajemnic, to dołącz do naszego zespołu! Będziesz odpowiedzialny za planowanie i monitorowanie przewozów, współpracę z dostawcami oraz zarządzanie dokumentacją.

Magazynier – operator wózka widłowego:
Jeśli czujesz się pewnie za kierownicą wózka widłowego, masz doświadczenie w pracy magazynowej i jesteś zorganizowany, to zapraszamy do naszego magazynu! Twoim zadaniem będzie składowanie towarów, przygotowywanie zamówień i dbanie o porządek w magazynie.

Dyspozytor:
Jesteś osobą zorganizowaną, potrafisz szybko podejmować decyzje i dobrze radzisz sobie z wyzwaniami? Czekamy na Ciebie na stanowisku dyspozytora! Będziesz odpowiedzialny za koordynację i planowanie pracy kierowców oraz monitorowanie realizacji dostaw.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego oraz przyjazną atmosferę pracy. Współpracując z nami, będziesz miał/a szansę zdobyć cenne doświadczenie i wkładać swoje umiejętności w rozwój naszej firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a którąś z tych ofert pracy, aplikuj przez stronę pracuj.pl:
https://www.pracuj.pl/praca/ost%20sped;kw 
prześlij swoje CV na adres: zuzanna.rasch@ostsped.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 607 050 200.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze