Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Gwiazda „Big Brothera” zasiadła w zarządzie Instytutu Kaliskiego

Manuela Michalak dla większości internautów jest znana jako finalistka I polskiej edycji programu „Big Brother”. Od dłuższego czasu kobieta zaangażowana jest w działalność Instytutu Kaliskiego, który zajmuje się szeroko pojętym rozwojem społeczeństwa obywatelskiego. Natomiast dziś na profilu facebook’owym organizacji pojawiła się informacja o nowych funkcjach, które będzie pełniła kobieta.

Kilka dni temu Manuela Michalak została mianowana przewodniczącą Rady Eksperckiej Instytutu oraz nowym – kolejnym Wiceprezesem Zarządu Instytutu Kaliskiego. Jednak decyzja prezesa organizacji nie była jasna dla wszystkich odbiorców: „Rodzi się podstawowe pytanie. Jakie kwalifikacje ma pani Manuela? Czy bycie przebrzmiałą gwiazdką kiepskiego programu to jest wystarczająca kwalifikacja, czy też Instytut Kaliski chce się ogrzać tym chyba nie do końca rozpalonym płomieniem […]” – czytamy na profilu facebook’owym Instytutu Kaliskiego. Szymon Furman uargumentował swój wybór zaangażowaniem kobiety w pracę na rzecz Kalisza – zarówno zawodowym, jak i społecznym.

Manuelo, gratulujemy i życzmy powodzenia w pracy na rzecz Kalisza oraz powiatu kaliskiego… Oby Kalisz wraz z powiatem kaliskim był tak samo uśmiechnięty jak Ty! – czytamy na profilu Instytutu Kaliskiego.

Manuela Michalak jest jedną z finalistek pierwszej polskiej edycji „Big Brothera”. Po emisji programu nie zakończyła swojej kariery. Mogliśmy zobaczyć ją w roli prowadzącej „Maratonu uśmiechu”. Kobieta ukończyła studia psychologiczne, a aktualnie działa w branży inwestycyjno-ubezpieczeniowej. Internauci zapamiętali ją jako pozytywną, roześmianą osobę. Zdaniem Szymona Furmana: „śmiech Manueli w końcu musi zarazić Kalisz!”.

Źródło: Instytut Kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze