baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Harmonia i nietuzinkowe brzmienie to drugie imię Julia Siedl Trio

Harmonia, ją właśnie symbolizuje liczba „3”. Dlatego, 10 marca o godzinie 19:00 będziemy mogli posłuchać występu niezwykłego trio! Julia Siedl Trio, zagości na Kaliskiej scenie, a dokładnie w Centrum Kultury i Sztuki w Sali Studio. To niesamowite zgranie instrumentów i muzyków jest warte szczególnej uwagi. Zakupu biletu można dokonać internetowo, poprzez stronę Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu lub w kasie stacjonarnie.  

Niesamowite Trio

W skład Trio wchodzi Julia Siedl, fortepian i wokal, Stefan Pista Bartus, bass oraz Harald Tanschek, perkusja. Ich występy cechują się przede wszystkim bogatą i ekscytującą kompozycją. Do tego, czerpią inspirację między innymi z wielu kultur, stylów, czy różnych zakątków świata.

Należy wspomnieć, że Julia to bardzo kreatywna i wszechstronna pianistka oraz kompozytorka, na co dowodem jest najnowsza płyta Trio pt. „Good News”. Natomiast, Stefan Pista Bartus oraz Harald Tanschek to czołowi jazzmani w Europie. Cała trójka zdolnych muzyków wypracowała swoje własne nietuzinkowe brzmienie, które jest pełne energii i harmonii.

Julia w ostatnich latach pracowała z wieloma świetnymi artystami jazzowymi. W tym z muzykami między innymi z Brazylii, Afryki Zachodniej, Syrii, Argentyny, czy z Bałkanów. Wszystkie doświadczenia artystki możemy usłyszeć w jej muzyce, które przedstawia w emocjonalny i zjawiskowy sposób.

Współorganizatorem jest Austriackie Forum Kultury.

Źródło: CKiS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze