baner_AK
reklama-SWWS

Starcie z Hutnikiem Kraków szansą na przełamanie dla KKS-u

Mimo bardzo dobrego początku miesiąca i zwycięstwa 3:0 nad rezerwami Śląska Wrocław, kończący się już wrzesień nie był dla Kakaesiaków zbyt udany.

Licząc środowy mecz z Polonią Warszawa, drużyna z Kalisza we wrześniu rozegrała 5 spotkań, w których wywalczyła łącznie 4 punkty. Wynik ten jest co najmniej przeciętny i nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby po zakończeniu niedzielnego spotkania z Hutnikiem Kraków, KKS Kalisz mógł dopisać do swojego dorobku komplet punktów.

Dotychczas KKS Kalisz mierzył się z Hutnikiem czterokrotnie i w trzech potyczkach to właśnie KKS mógł cieszyć się ze zwycięstwa, a raz robił to zespół Hutnika Kraków, kiedy to w kwietniu tego roku na Stadionie Miejskim w Kaliszu zwyciężył 2-0.

Mecz 13. kolejki eWinner 2. ligi, KKS Kalisz – Hutnik Kraków już w najbliższą niedzielę 2 października o godzinie 19:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Bilety w sprzedaży online na stronie bilety.kkskalisz.com.pl. W dniu meczu wejściówki będzie można kupić w kasach stadionowych (od 17:00).

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze