reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

I edycja konkursu plastycznego „Barwy Powstania”

Stowarzyszenie Odra-Niemen Oddział Wielkopolski w Poznaniu organizuje konkurs plastyczny „Barwy Powstania”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.

Celem konkursu jest promocja Powstania Wielkopolskiego wśród uczniów szkół podstawowych, edukacja patriotyczna, działania wspierające rozój talentu dzieci i młodzieży, a także rozbudzanie aktywności twórczej uczniów.

Kategorie wiekowe:
I kategoria – uczniowie szkół podstawowych klas 1–2
II kategoria – uczniowie szkół podstawowych klas 3–4
III kategoria – uczniowie szkół podstawowych klas 5–8

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej, nawiązującej do tematyki Powstania Wielkopolskiego. Prace plastyczne nie mogą zawierać materiałów sypkich i powinny być wykonane na płasko.
Korzystać można z materiałów: kredek, mazaków, węgla, farby, plasteliny, wydzieranki lub techniką kolażu.
Format pracy musi składać się z kartki bloku technicznego o rozmiarach A3 lub A4.

Prace należy wysyłać do 27 grudnia. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 7 stycznia 2023 w Muzeum Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na stronie https://www.odraniemen.org i mediach społecznościowych Stowarzyszenia Odra-Niemen Oddział Wielkopolski. O terminie i miejscu wręczenia nagród oraz dyplomów organizator powiadomi laureatów telefonicznie.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe oraz warsztaty artystyczne.

źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze