baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

II Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w strzelaniu z broni pneumatycznej

W sobotę (01.03.2023) na strzelnicy KSS Bursztyn w Kaliszu odbyły się II Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych Miasta Kalisza, w strzelaniu z broni pneumatycznej.

Sześcioosobowy zespół stanął do pięknej walki o puchary. W konkurencji KPN dziewcząt, puchar wystrzelała Natalia Kucharska, natomiast wśród chłopców w konkurencji PPN trzecie miejsce i puchar zdobył Bartosz Banaszak oraz pierwsze miejsce wystrzelał Oliwier Korkosz. Uczniom osobiście pogratulowała pani Beata Szulc, dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego oraz Marian Radzion ze Stowarzyszenia Strzeleckiego ,,Bellona” w Kaliszu.

Gratulujemy naszym uczniom, którzy dzisiaj wzięli udział w II Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych Miasta Kalisza, w strzelaniu z broni pneumatycznej. Mistrzostwa odbyły się na strzelnicy KSS Bursztyn w Kaliszu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas mundurowych – powiedziała dyrektor V LO Beata Szulc

Źródło: V LO

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze