Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

II Rowerowy Rajd Krwiodawców już wkrótce!

Klub HDK PCK „Strzelec” i Rejonowa Rada Honorowego Krwiodawców przy OR PCK w Kaliszu zapraszają wszystkich chętnych na II Rowerowy Rajd Krwiodawców, który odbędzie się 10 kwietnia.

Zbiórka odbędzie uczestników o godz. 9.30 przy pomniku Jana Pawła II (pl. św. Józefa) w Kaliszu.

Trasa Rajdu:
Kalisz – Pruszków – Tursko – Zawidowice – Lenartowice – Pleszew – Gołuchów – Kuchary – Kościelna Wieś – Kalisz Długość trasy ok. 70 km.Prędkość jazdy ok. 17km/h.Drogi głównie asfaltowe. Osoby zainteresowane znaczkiem, posiłkiem na mecie oraz losowaniem nagród proszone są o zgłoszenie swojego udziału do komandora rajdu Marka Glapińskiego (marek@cyklista.kalisz.pl) oraz uiszczenie wpisowego w oddziale PTTK w Kaliszu do dnia 1 kwietnia 2022r. Opłaty:– 15 zł dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz członkowie PTTK.- 20 zł pozostałe osoby. Meta rajdu czynna będzie od godz. 12.30 w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara przy ulicy Al. Wojska Polskiego 7 w Pleszewie. Msza św. w intencji uczestników rajdu zostanie odprawiona w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Kilara w Pleszewie o godzinie 13.00.

źródło: KTR „Cyklista” Kalisz, fot.: pixabay

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze